Account Manager

Rand Sp. z o.o. od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania drukujące dla firm. Jesteśmy autoryzowanym partnerem między innymi takich producentów jak Canon, Xerox i HP. Aktualnie do naszej centrali we Wrocławiu oraz oddziałów w Katowicach, Poznaniu i Szczecinie poszukujemy pracowników na stanowisko Account Managera.

Opis stanowiska:

– prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów
– stałe miesięczne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy
– sprzedaż produktów i usług firmy klientom biznesowym
– utrzymywanie długoterminowych pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

– motywacja do osiągania wysokich wyników w sprzedaży
– doświadczenie w sprzedaży złożonych rozwiązań w obszarze B2B
– komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
– prawo jazdy kat. B
– mile widziane udokumentowane sukcesy w realizacji planów sprzedaży
– mile widziana znajomość branży urządzeń drukujących lub sprzętu IT
– mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

– narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy
– prace w stabilnej i rozpoznawalnej firmie
– profesjonalne szkolenia

Praca
W przypadku zainteresowanie ofertą prosimy o przesłanie CV na adres praca@rand.pl