Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imagePROGRAF iPF770 MFP L36

Konstrukcja oszczędzająca miejsce z kompaktowym i lekkim skanerem

To kompaktowe, 36-calowe rozwiązanie MFP nie wymaga komputera ani oddzielnego monitora. Urządzenie łączy drukarkę i mały, lekki skaner, wykorzystując prostą i inteligentną konstrukcję – dzięki temu zajmuje minimalną ilość miejsca.

Łatwa obsługa – bez komputera

System ten został zaprojektowany z myślą o uproszczeniu i ułatwieniu cyklu pracy na każdym etapie, od skanowania dokumentów po finalny wydruk. Łatwy w obsłudze interfejs skanera umożliwia skanowanie i kopiowanie bez podłączania urządzenia do komputera, a ponadto ułatwia przechodzenie między funkcjami i zmianę ustawień. Czynności wykonuje się za pomocą przycisków na panelu sterowania skanera – tak jak w kserokopiarce – dzięki czemu urządzenia mogą używać nawet mniej zaawansowani użytkownicy.

Wydajne skanowanie i kopiowanie

iPF770 MFP L36 jest wszechstronnym rozwiązaniem do przetwarzania obrazu, które umożliwia skanowanie i kopiowanie w ramach jednej prostej operacji. Ponadto można skanować bezpośrednio do pamięci USB lub z łatwością skanować i zapisywać obrazy w ramach uproszczonego cyklu pracy.

Znakomita jakość i dokładność

Przetwornik SingleSensor z wielokierunkowym systemem świetlnym LED umożliwia precyzyjne skanowanie w znakomitej jakości. Podczas drukowania system pięciu atramentów barwnikowych i pigmentowych firmy Canon pozwala uzyskać ostre, cienkie linie z dokładnością na poziomie +/- 0,1% i minimalną szerokość linii 0,02 mm. Nowa formuła atramentu amarantowego obejmuje jeszcze szersze spektrum odcieni, zapewniając żywe kolory na rysunkach CAD i GIS, a także lepszą jakość czerwieni w tekście i grafice na plakatach czy materiałach dla punktów sprzedaży.

Zaprojektowane z myślą o uniwersalnym zastosowaniu

To podstawowe rozwiązanie MFP zostało zaprojektowane tak, by spełniać zapotrzebowanie małych biur i grup roboczych, którym zależy na prostym, łatwym w obsłudze urządzeniu. Idealnie nadaje się biur projektowych, firm architektonicznych, firm budowlanych, instytucji związanych z oświatą i firm zajmujących się reprodukcją. Ponadto łatwość obsługi sprawia, że rozwiązanie sprawdzi się przy realizacji każdego projektu biurowego, np. tworzeniu wielkoformatowych plakatów (A1 lub A0), materiałów dla punktów sprzedaży lub materiałów edukacyjnych. Obsługiwane formaty: PDF, JPEG, TIFF i TIFF-G4. Zapisywanie w formacie TIFF bezpośrednio do pamięci USB lub w innych formatach za pośrednictwem komputera z odpowiednim oprogramowaniem.

Energooszczędność

Urządzenie iPF770 MFP L36 ma certyfikat Energy Star i charakteryzuje się niskim zużyciem energii.