uniFLOW

Większa kontrola i efektywność środowiska skanowania i drukowania

Czym jest uniFLOW?

uniFLOW to platforma oprogramowania, opracowana w celu pełnego wykorzystania przez firmę urządzeń wielofunkcyjnych (MFD), a tym samym jak najlepszego spożytkowania poniesionych inwestycji. Dzięki modułowej budowie uniFLOW oraz ścisłej integracji ze sprzętem Canon system może zostać skonstruowany zgodnie z indywidualnymi wymogami organizacji.

Kontrola zarówno procesów drukowania, jak i skanowania urządzenia wielofunkcyjnego sprawia, że przy użyciu uniFLOW kierownik działu IT administruje jednym systemem z jednym zestawem kont użytkownika i jedną bazą danych.

Interakcja między użytkownikiem a urządzeniem przebiega bez zakłóceń — ma on dostęp do wszystkich funkcji bez konieczności uczenia się nowego interfejsu bądź wprowadzania hasła za każdym razem, gdy chce skorzystać z nowej funkcji. Dzięki temu system jest niezwykle prosty w obsłudze i przyczynia się do podniesienia wydajności organizacji.

UniFLOW Chart

Możliwość dostosowania do potrzeb każdej firmy

uniFLOW doskonale sprawdza się w każdej organizacji — niezależnie od wielkości. Rozwiązanie jest dostępne w wersjach dla 10, 50, 150 i nieograniczonej liczby użytkowników, co zapewnia skalowalność i elastyczność niezależnie od rozmiarów firmy.

Dzięki architekturze opartej na sieci, oprogramowanie może być uruchamiane w wielu budynkach, lokalizacjach lub obiektach, a wszystkie dane są przechowywane w centralnej bazie danych systemu SQL Server.

Modułowa architektura

Podstawowe funkcje rozwiązania uniFLOW można rozszerzyć poprzez zastosowanie różnych modułów dodatkowych. Każdy moduł wzbogaca system o nowe ekscytujące funkcje, pozwalające na objęcie korzyściami płynącymi z zastosowania uniFLOW również innych obszarów działalności.

uniFLOW jest prawdziwie całościowym systemem zarządzania, obejmującym tak różne elementy, jak funkcje bezpiecznego drukowania dla urządzeń mobilnych oraz możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio do aplikacji Microsoft SharePoint.

W przypadku organizacji dysponujących działem druku lub wymagających profesjonalnych rozwiązań drukowania uniFLOW łączy się z rozwiązaniem Océ PRISMAaccess, zapewniając funkcje metkowania zadań, przesyłania zadań przez Internet, drukowania danych zmiennych oraz zarządzania działem druku.

Rozliczenie kosztów

Rozliczanie kosztów na projekty

Reguły przekierowania wydruków

Drukowanie z przenośnych urządzeń

Zwalnianie wydruków za pomocą przenośnych urządzeń