Nowe urządzenie wielofunkcyjne Canon imageRUNNER dla małych środowisk biurowych

Canon rozszerza swoje bogate portfolio wielofunkcyjnych rozwiązań biurowych o model imageRUNNER C3025i. Nowe urządzenie wyposażono w wielokrotnie nagradzane technologie firmy Canon, które wspierają procesy obiegu dokumentów w środowiskach biurowych. imageRUNNER C3025i zaprojektowano z myślą o zapewnieniu większej efektywności i produktywności na każdym etapie procesu druku, a także wyposażono w szereg nowych funkcji, które optymalizują pracę w małych biurach.

Intuicyjna obsługa

Łatwy w użyciu, intuicyjny 5-calowy ekran dotykowy zwiększa wydajność pracy, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe rozpoczęcie drukowania. Kompaktowe urządzenie oferuje szybki druk monochromatyczny i kolorowy (25 stron na minutę), technologię obrazowania barwnego V2 oraz opcjonalny finiszer „3w1”, który zapewnia funkcje zszywania, zszywania na żądanie oraz zszywania ekologicznego, zapewniając zawsze wysoką jakość produkowanych materiałów.
imageRUNNER C3025i jest standardowo wyposażony w automatyczny dwustronny podajnik dokumentów (RADF) – rozwiązanie doskonale sprawdzające się w środowiskach, w których skanuje się dużo dokumentów.

Łatwa i elastyczna praca

Bez względu na to, w jaki sposób użytkownicy tworzą, udostępniają i zarządzają dokumentami, nowe urządzenie imageRUNNER C3025i ułatwia codzienne procesy obsługi dokumentów i jest kompatybilne z szeroką gamą urządzeń osobistych, takich jak tablety, laptopy i smartfony. Po podłączeniu się do sieci, użytkownicy mogą wykonywać czynności zdalnie z wykorzystaniem takich technologii, jak Canon PRINT Business App, AirPrint, Mopria oraz platforma Google Cloud Printing. Użytkownicy mogą również przesyłać dane za pośrednictwem połączeń przewodowych lub sieci bezprzewodowej. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przepływu danych firmowych, administratorzy IT mogą ustanowić bezpośrednie połączenie Wi-Fi dla pracowników, bez konieczności podłączania ich prywatnych urządzeń do sieci biurowej.

Urządzenie imageRUNNER wyposażono także w narzędzie MF Scan Utility, które pozwala szybko i efektywnie udostępniać dokumenty cyfrowe oraz tworzyć m.in. przeszukiwalne dokumenty PDF, które można dołączać do wiadomości e-mail lub skanować bezpośrednio do wybranych miejsc docelowych.

Dla zapewnienia bezproblemowej pracy urządzenia, imageRUNNER C3025i umożliwia zdalne zarządzanie stanem tonera i diagnostykę. Dodatkowo, dzięki funkcji GDLS, użytkownicy mogą zdalnie aktualizować wbudowane oprogramowanie do najnowszej dostępnej wersji. Canon udostępnia także użytkownikom specjalne instruktażowe materiały wideo, dzięki którym pracownicy mogą rozwiązywać typowe problemy bez ponoszenia dodatkowych kosztów serwisowych, co ułatwia bieżące zarządzanie flotą.

Maksimum bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo dokumentów jest obecnie jedną z priorytetowych kwestii dla nowoczesnych środowisk biurowych. Dlatego imageRUNNER C3025i obsługuje funkcję bezpiecznego druku, protokół IPSec oraz szyfrowanie dokumentów PDF. Rozwiązania te pozwalają administratorom IT na pełną integrację urządzeń z oprogramowaniem Canon uniFLOW, które umożliwia zarządzanie dostępem użytkowników do całej floty urządzeń.

Dan Woodstock, Product Marketing Manager, Canon Europe, mówi: „Canon doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców i wyzwania, przed którymi stoją małe firmy. Dlatego rozwijamy naszą ofertę tak, aby pomóc im w osiąganiu celów biznesowych w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii przetwarzania dokumentów. Obsługa cyfrowych dokumentów staje się coraz bardziej powszechna w małych biurach, dlatego najnowsze urządzenie imageRUNNER łączy zaawansowane funkcje druku i skanowania charakterystyczne dla środowisk korporacyjnych z kompaktową konstrukcją, aby użytkownicy mogli pracować bezpiecznie i wydajnie w dowolnym miejscu i o każdej porze”.

Nowe urządzenie będzie dostępne od 1 czerwca 2017 r.

Kluczowe cechy:

  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie w kolorze; opcjonalnie faks.
  • Druk kolorowy i monochromatyczny w formacie A3 z szybkością do 25 str./min.
  • Obsługa drukowania i skanowania mobilnego.
  • 5-calowy kolorowy ekran dotykowy.
  • Finiszer „3w1”: zszywanie, zszywanie na żądanie, zszywanie ekologiczne bezzszywkowe.
  • Opcja automatycznego skanowania dwustronnego (RADF).